Öppen lagt. liggande


Sjö Thomas Larsson Nås (Da)
Fredrik Olsson Orsa skyttegille (Da)
Magnus Johansson Rommeheds Skf (Da)
Patrik Johansson Rommeheds Skf (Da)
Olle Gabrielsson Rommeheds Skf (Da)
Lars Dahlberg Säfsnäs Skg (Da)
Niklas Broberg Evertsberg (Da)
Peter Östergren Ala-Gammelgarn (Go)
Alf Karlsson Ala-Gammelgarn (Go)
Birger Johansson Bara (Go)
Börje Eneqvist Garda-Lau (Go)
Yngve Jacobsson Hoburgs (Go)
Björn Ahlby Väte (Go)
Jesper Sahlsten Väte (Go)
Conny Wikström Gefle friv. Skarpskf (GÄ)
Bengt Johansson Hofors Skg (GÄ)
Clas Gustavsson Hofors Skg (GÄ)
Helena Jansson Söderala skf (GÄ)
Bengt Jansson Söderala skf (GÄ)
Tobias Skelander Delsbo-Bjuråker (GÄ)
Stefan Burchardt Söderala skf (GÄ)
Bengt Hansson Bromölla skytteförening (Sk)
Göran Olsson Hällestad-Dalby skyttegille (Sk)
Jennie Hantoft Kågeröds Skyttegille (Sk)
Håkan Fritz Landskrona (Sk)
Jane Jönsson Skurups Skf (Sk)
Lennart Albinsson Össjö Skytteförening (Sk)
Berit Olsson Öved-Östraby Skytteförening (Sk)
Patrik Nilsson Algutsrums Skf (SM)
Peter Fransson Algutsrums Skf (SM)
Magnus Linnros Bäckseda Skytteförening (SM)
Tommy Johansson Sandby/Gårdby SKF (SM)
Anders Petersson Älmhult (SM)
Per Claesson Mönsterås Skf (SM)
Jan Nordstrand Ålems Skf (SM)
Jens-Olof Sätterlund Lidingö (St)
Marie Arvidsson Lidingö (St)
Jan Halling Stockholms Centralskytteföreni (St)
Stefan Lundqvist Ununge Skf (St)
Roger Hjälström Ununge Skf (St)
Linda Bergman Ununge Skf (St)
Therese Danielsson Ununge Skf (St)
Göran Åhlin Bälgvikens Skf (Sö)
Eva Åhlin Bälgvikens Skf (Sö)
Marcus Åhlin Bälgvikens Skf (Sö)
Elin Åhlin Bälgvikens Skf (Sö)
Max Hedsand Bälgvikens Skf (Sö)
Torbjörn Karlsson Vrenaortens Skg (Sö)
Martin Smedenborn Åker-Länna Skg (Sö)
Magnus Sträng Arboga Skyttegille (Vm)
Lars Lindgren Fagersta (Vm)
Torbjörn Ericson Haraker SKF (Vm)
Joakim Linnman Sala Skg (Vm)
Marie Heisl Skultuna Skf (Vm)
Mattias Andersson Skultuna Skf (Vm)
Hans Hägglund Skultuna Skf (Vm)
Charlotte Karlsson Dals Eds Skytteförening (Vs)
Tomas Johannesson Dals Eds Skytteförening (Vs)
Josefine Olsson Flundre Skytteförening (Vs)
Andreas Andersson Kongahälla (Vs)
Jerry Andersson Orust Östra Skf (Vs)
Stefan Wallin Stenungsunds skg (Vs)
Börje Erlandsson SKG Vikingen (Vs)
Anders Brolund Arvika Skg (Vä)
Fredrik Thyberg Edsbjörke Skytteförening (Vä)
Daniel Nilsson Edsbjörke Skytteförening (Vä)
Linda Strand Karlstad/Ulvsby SKF (Vä)
Jonas Ohlsson Karlstad/Ulvsby SKF (Vä)
Stefan Alesved Karlstad/Ulvsby SKF (Vä)
Jan-Erik Fäldt Storfors skytteförening (Vä)
Martin Nilsson Kvistbro skytteförening (Ör)
Björn Johansson Kvistbro skytteförening (Ör)
Stefan Stålhandske Lindesbergs Skf (Ör)
Kenneth Erixon Skyllbergs Skf (Ör)
Björn Karlsson Skyllbergs Skf (Ör)

Uppdaterad
den 20 augusti 2010 00:47
Skribent
Joakim Linnman
Tävlingsledare
Jessica Linnman
Telefon: 070-3592113
Sponsorer